(טקסט זה נכתב בלשון זכר אך אך מיועד הן לנשים והן לגברים כאחד)

  1. בעת הגשת מאמר לאתר פרסום אתה מצהיר כי אתה הכותב ובעל הזכויות היחידי למאמר.
  2. חל איסור לפרסם תרגום של מאמר קיים ללא אישור כותב המאמר.
  3. אנו שומרים לנו הזכות למחוק כל מאמר / חשבון בשל הפרה של תנאי האתר.
  4. אתר פרסום מאמרים רשאי לפרסם את מאמרך באתר מאמרים עצמו, בעדכוני RSS בדיוורים אלקטרוניים.
  5. כל כותב אשר נרשם עם כתובת אימייל תקינה רשאי לפרסם מאמרים בצורה חופשית כל עוד אינם נוגדים את חוקי מדינת ישראל
  6. אכיפת מקרי הפרה של זכויותיך ככותב המאמר הנה באחריותך האישית והבלעדית, ואין לאתר פרסוםו מאמרים צד בעניין.

נותרת עם שאלה? פנה אלינו היום בכתב ונשמח לעזור. בברכה, צוות פרסום מאמרים

נכנסים לדקויות

מאמר הוא לא פלייר!

המון "כותבי מאמרים" מתבלבלים עם הרעיון של מאמר באתר מאמרים למרות שההגדרה מאוד פשוטה. איננו מתירים פרסום מאמר אשר מזכיר שם בית עסק או שם של מומחה בתחומו בתוך גוף המאמר או בכותרת. אין לייחצן בית עסק מסוים בתוך מאמר! המטרה של מאמר היא לספק מידע אמיתי, מעניין וקריא לגולש המבקר בו. נסו להשקיע במאמר ככל האפשר כדי שגוגל ישלח אליו גולשים חדשים אשר יגיעו בעזרת קישורים ממוקמים היטב אל דף המטרה שלכם.

פרופיל הכותב שלכם (הוא חשוב)

כלי חשוב מאוד אשר לצערי לא מנוצל כהלכה על ידי כותבים רבים הוא פרופיל הכותב שלכם. פרופיל הכותב, תיאור קצר וקישור אל האתר שלכם, אל הטוויטר, ןדף הפייסבוק שלכם נמצא בסופו של כל מאמר ויוצג בצורה טבעית לגולש אשר גולל וקורא את המאמר שלכם בצורה טבעית. בנוסף, כותבים אשר עוברים רמת ניקוד מסוימת יקבל קישור Follow מחלק זה של המאמר ומרוויח אקסטרה חשיפה – מסקנה: תשקיעו בפרופיל הכותב שלכם וצרו פרופיל כותב עבור לקוח אם אתם כותבים בעבורו.

תמונת מאמר ראשית

הוספנו את היכולת לשייך תמונה ראשית לכל מאמר… על פניו זה אולי נראה זניח אך מוסיף המון אופי ושיוך אוטומטי בעיניו של הגולש לכל מאמר. אנו עובדים להוסיף לכל הקטגוריות גלריות של תמונות אפשריות – אם לא בחרתם תמונת מאמר אנו נבחר בעבורכם, אולי שווה לקחת את ההגה לידיים במקרה זה.

מה יפורסם ומה לא

אתר פרסום מאמרים והצוות המנהל אותו שומר לעצמו את הזכות לסרב פרסום / מחיקה של כל מאמר מכל סוג ולא משנה אם הוא נוגד את כללי הפרסום או לא. אופיו של האתר הוא נושא אשר מוקפד ביתר שאת לאור העדכונים הרבים של גוגל המכוונים לאתרי מאמרים מוגדר בצורה פנימית ובהתאם לצורה בה אנו רואים את הדברים.

זכויות יוצרים

כאשר אתם מגישים מאמר לאתר פרסום מאמרים את משחררים את זכויות היוצרים לאתר פרסום מאמרים! אנו שומרים לעצמנו הזכות לשנות מאמר קיים, כותרות, טקסטים, כותרות, כותרת המאמר וכל דבר אחר בגוף המאמר. למעשה יתכן ובשל פעולות הכותב המקורי תחסם הגישה שלו לאתר אך המאמרים ישמרו תחת משתמש מנהל.

Logout