• אהבתם? שתפו!

שעונים הפכו כבר מזמן לפריט אופנתי אישי מיוחד שמייצג את הסטייל והאופי של העונד. במקביל שעון יד הוא מתנה נהדרת לאישה שעוזר לגברים רבים (בין אם יפה להגיד או לא) לבחור מתנה וקשה לנו תאמינו לי. כיום ניתן לבחור בכל חנות שעונים איכותית שעון מתוך מאות דגמי שעונים ממיטב מותגי המעצבים בעולם.

מותגי שעוני יוקרה לנשים

לצד מותגים אופנתיים במחירים נוחים קיימים גם שעוני יוקרה המגיעים אלינו מצמרת יצרני השעונים של העולם כולו ורובם מגיעים משוויץ, גרמניה וארצות הברית. שעוני יוקרה לנשים עשויים לכלול שיבוצים נדיבים של יהלומים או גוף שעון מזהב ואפילו זהב אדום.

מותגים יוקרתיים כוללים את שעוני אומגה שמייצרים שעונים מעודנים בעיצובים קלאסיים לנשים. שעוני ריימונד וייל אשר מייצרים שעונים עכשווים ומודרנים לרוב ללא קו עיצובים קבוע. שעוני טאג פרדריק קונסטנט אשר מתגאים בייצור שעוני יוקרה איכותיים במיוחד.

מותגי שעונים אופנתיים לנשים
לצד מותגי שעונים יוקרתיים שלא מתאימים לכל תקציב קיימים כיום שלל מותגי שעונים אשר מיוצרים בבתי האופנה המובילים בעולם. שעונים אלו לרוב מתאימים יותר לכלל האוכלוסיה מבחינת מחיר. השינוי הגדול החל בימים של המצאת המנגנון האלטרנטיבי למנגנון המכני מנגנון קוורץ שהוא מנגנון זול בהרבה לייצור למרות שנחשב למנגנון מדוייק מאוד.

שעוני נשים פופולריים:

שעוני דונה קארן אשר מתגאים בייצור קו עשיר ומגוון של שעוני נשים. טווח המחירים של שעוני דונה קארן נע בין 400ש"ח עד 1,200ש"ח למרבית דגמי השעונים ויכולים להגיע עד ל2,000ש"ח עבור דגמי השעונים היקרים ביותר מבחרת שעונים זאת.

שעוני פוסיל אשר מתאפיינים בייצור שעונים בעיצוב מחוספס וצעיר עם רצועות עור רחבות ולעיתים קרובות אפילו רצועות עור כפולות עם תצוגת שעון דיגיטלית או אנלוגית. שעוני פוסיל נחשבים לפופולריים ביותר בקרב נוער ומבוגרים צעירים. טווח המחירים של שעוני פוסיל נע בדרך כלל בין 300ש"ח ל1,200ש"ח במרבית דגמי השעונים.

שעוני דיזל מבית מותג האופנה הנודע דיזל מתאפיינים בעיצוב נקי, צעיר, מודרני ופופולרי עם רצועות עור מחוספסות או פלדת אל חלד מעודנות במקרה של שעוני נשים וגסות במקרה של שעוני גברים. שעוני דיזל פופולריים במיוחד בארץ, באירופה ובארצות הברית וטווח המחירים שלהם נעים בין 500ש"ח ל1,500ש"ח כאשר מרבית השעונים מבית דיזל עולים בסביבות 650ש"ח לאחר הנחה.

שעוני בייבי ג'י הם סדרת שעוני מבית קסיו אשר מיוצרים תחת קטגוריה אחרת המותאמת רק לנערות / בוגרות צעירות (לרוב). שעוני ביייבי גי כוללים דגמים ספורטיביים במיוחד ועמידים בזעזועים, טמפרטורות נמוכות וגבוהות ושאר תנאים קיצוניים. שעוני בייבי גי עולים לרוב בין 250ש"ח ל600ש"ח ופופולריים במיוחד בקרב חיילות או נשים למטרות ספורט.

שעוני סווטש הם תמיד הימור על סוג סדרת השעונים שסווטש הוציאה כעת לחנויות ויכולה לכלול שעונים נהדרים לנשים בכל הגילאים בעיצוב אלגנטי, דק וקל משקל ובמחירים מעולים שלרוב מגיעים מקסימום ל600ש"ח ולרוב נעים בין 200ש"ח ל400ש"ח.

עברנו על מספר מותגי שעוני מובילים בשוק השענים הישראלי. אני מקווה שמצאתם מאמר זה מועיל ומעניין וכי מצאתם את המידע שחיפשתם על השעון שמתאים בדיוק לך או לך אם אתה קונה לבת הזוג.

בהצלחה, מומחה שעונים.