• אהבתם? שתפו!

בעלי חשבון בנק מוגבל שמעוניינים ליטול הלוואה חוששים בעיקר מאפשרויות ההחזר שעומדות בפניהן. בעבר ניתן היה להחזיר הלוואות מן הסוג הזה במזומן בלבד, אך כיום אפשר לעשות זאת גם באשראי ועל בסיס שקים. כמו כן, חברות מימון חוץ בנקאיות מציעות הלוואות למוגבלים בבנק בהוראת קבע. החתימה על הוראת הקבע היא תנאי לקבלת ההלוואה ומיד לאחר מכן מועברים הכספים לחשבון הלקוח.

הלוואות למוגבלים בבנק בהוראת קבע מתאימות לשכירים, בעלי עסקים, עצמאיים, חברות וארגונים. כל מי שיש לו חשבון בנק פעיל יכול באופן עקרוני לחתום על הוראת קבע. לחילופין, הוא יכול להשתמש בחשבון בנק אחר שאינו מוגבל כדי לשאת בהוצאות השוטפות על ההלוואה, ובמקביל לנצל את ההלוואה על מנת לכסות את הגירעון בחשבון המוגבל. טווח האפשרויות רחב והוא עולה בקנה אחד עם הצרכים של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

הגבלה של חשבון הבנק

הגבלה של חשבון הבנק פוגעת משמעותית באיכות החיים, אך האמת היא שאין סיבה לחיות איתה. כיום יש מגוון רחב של פתרונות בדמות הלוואות למוגבלים בבנק. כל הלוואה מן הסוג הזה ניתנת מטבע הדברים על ידי גורם חוץ בנקאי, אולם היא מציעה שורה ארוכה של יתרונות.

בראש ובראשונה, המטרה של הלוואות למוגבלים בבנק היא לאפשר תנאים נוחים ליציאה מהמינוס. ניתן להשתמש בהלוואה על מנת למנוע מצב של הגבלה בחשבון הבנק ולפתוח דף חדש. ההלוואות ניתנות ללקוחות כל הבנקים והן בדרך כלל לא דורשות העמדת ערבים ובטחונות. בעזרת הלוואות כאלה אפשר גם להימנע מתשלום עמלות על חריגת יתר. בצורה כזו הופכות הלוואות חוץ בנקאיות להשקעה משתלמת, שאטרקטיבית בעיקר עבור בעלי חשבון מוגבל.

למה לקחת הלוואה בהוראת קבע?

חתימה על הוראת קבע מציעה יתרונות משמעותיים עבור בעלי חשבון בנק מוגבל. ראשית, הוראת קבע חוסכת מהם את הצורך במעקב אחר התשלומים החודשיים. הם יכולים להמשיך להתנהל כרגיל גם אחרי נטילת ההלוואה, ולהיות בטוחים שההחזר מבוצע כהלכה. הוראת קבע גם מונעת מהבחינה הזו הצטברות של חובות ותשלומי עמלות על פיגורים ואיחורים.

שנית, הוראת קבע מאפשרת לבעלי חשבון בנק מוגבל לעמוד במסגרת התקציב החודשי שהם מגדירים לעצמם. בעלי חשבון בנק מוגבל לא תמיד מצליחים לעקוב אחר ההוצאות השוטפות כי הם נאלצים להסתדר עם מגוון אמצעי תשלום. הם משתמשים בין היתר באשראי, במזומן ובשקים ורק בעזרת הוראת קבע ניתנת להם אפשרות לבצע מעקב סדיר.

כדאי לקחת הלוואה בהוראת קבע כדי למנוע מצב של חריגת יתר בחשבון הבנק. הגבלה של חשבון הבנק עלולה להתרחש בגלל שיקים חוזרים, אי עמידה בהתחייבויות והתנהלות פיננסית לא נכונה מצד הלקוחות, אך כיום אפשר כאמור להתמודד איתה בצורה יעילה ומהירה.

לבסוף, הלוואות למוגבלים בבנק בהוראת קבע מאושרות במהירות והן לא דורשות העמדת ערבים ובטחונות. להלוואות כאלה יש הרבה יתרונות וחשוב לנצל אותם.