• אהבתם? שתפו!

שערים חשמליים נועדו עזור לנו לשמור על הפרטיות שלנו, בין אם זה שער חשמלי לחניה ובין אם זה שער חשמלי לכניסה לבית. הם נועדו גם להגן עלינו מפני אורחים לא רצויים ולהיות שומר הסף שלנו בבית או בבניין. העבר היו שערים מעץ שהיינו מזיזים עם היד והם בהחלט נוסטלגיה לשמה וכיף להיזכר בהם, אך כיום ישנם פתרונות הרבה יותר טובים ויעילים.

שערים חשמליים הולכים ומתפתחים כל הזמן והיום ניתן למצוא שערים חשמליים שעולים למעלה, שזזים הצידה, כאלו שמשולבים עם זכוכית ועוד ועוד ועוד. יש לא מעט שערים חשמליים שמתוכם נוכל לבחור את האחד שלנו ולכן חשוב להבין איזה סוגים יש ומה היתרונות שלהם. האם מתאים לנו שער חשמלי צף או האם מתאים לנו שער חשמלי על מסילות. נדבר על כך בהמשך.

מדוע שערים חשמליים יעילים יותר?

    הוא חשמלי, לכן לא נצטרך לצאת מהאוטו למשל כאשר נגיע לסף החניה, השער יפתח על ידי לחיצת כפתור ונכנס לנו בשיוט נעים אל תוך החניה הפרטית שלנו.יותר הגנה – הנעילה היא חשמלית ועל כן בטוחה יותר וקשה יותר לפריצה. השתלבות בעיצוב הכללי – שערים אלו בדרך כלל מתכתבים עם שפת העיצוב הכללית של הבית ולכל שער כזה יש את הטאץ' שלו והוא מוסיף גוון ייחודי לכל בית ובית.

למה עוד משמשים שערים חשמליים?

שערים חשמליים משמשים היום לעוד דבר מלבד לביטחון, יעילות, פרטיות ונוחות. הם משמשים גם ליופי ולסטייל. יש כמה סוגים לשער החשמלי:

    שער חשמלי צף – שער חשמלי שאין בו שילוב של מסילות ברצפה והוא למעשה "צף" באוויר. השער מחוזק על ידי מסילה צדדית ואינו פוגם או משבש את הדרך.שער חשמלי על מסילות – זהו שער גדול יותר ומסיבי שנע על מסילות המקובעות לרצפה או לתקרה וניתן אפילו לעשות שער כפול כזה.

לכל שער כזה היום ניתן להוסיף סטייל משגע כאשר ניתן לשלב בשער פרופילים למיניהם ושילוב של זכוכית. כמו כן השער עצמו בנוי אלומיניום שמעניק לשער מראה מודרני וטכנולוגי. לשערים חשמליים בימינו ישנה חשיבות נוספת מאשר רק למען הביטחון והפרטיות. הם ממש מעניקים לנו את האפשרות לתת אקסטרה עיצוב לבית, מעין נגיעה אחרונה שמעניקה לביתינו את הרגשת הבית שעליה חלמנו. חשוב לבדוק לפני רכישת שער כזה מספר דברים כגון: מה הצורך האמיתי שלנו בשער, איזה אפשרויות טכנולוגיות נרצה שיהיו בשער, מה התקציב שיש לנו עבור השער והאם הוא עומד בכל הסטנדרטים הנדרשים. לאחר מכן נחשוב איזה סטייל יותר יתאים לנו? האם שער צף שאין לו מסילות על הרצפה או האם בכלל מתאים לנו שער מסיבי על מסילות? האם נרה שילוב של פרופילים או זכוכית בשער או שבא לנו שער אלומיניום מסיבי ושלם? רצוי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע שמבין בשערים חשמליים וממישהו שמבין בעיצוב לפני בחירת שער כזה כדי שנהיה בטוחים שלבסוף נהיה מרוצים מקנייה חשובה זו.