• אהבתם? שתפו!

כרטיסי ביקור היום תופסים מקום משמעותי במיתוג החברה. כרטיס ביקור כולל מידע חיוני אודות העסק, והוא בעל יכולת להעביר מידע עשיר ללקוח אודות חברתך. היום, כרטיסי ביקור פועלים לקידום ופרסום העסק תוך הוצאות כלכליות נמוכות לחברה יחסית לאמצעי פרסום אחרים הקיימים בשוק.

כרטיס ביקור – כלי פרסום וקידום אפקטיבי

היום, רמת התחרות בין עסקים היא גבוהה מאוד, ובעלי עסקים רבים כל הזמן חושבים על רעיונות חדשים לקידום העסק שלהם. בעולם העסקי, חברות רבות מתחרות על תשומת לבם של הלקוחות וקיימת חשיבות רבה לפרסום יעיל ואפקטיבי, אשר יצליח להעביר את המסר הפרסומי הנכון ללקוח ,להבליט את החברה מעל למתחריה ולהשפיע על קהל המטרה. כרטיסי ביקור מקצועיים וייחודיים מהווים כלי פרסומי חזק לעסק, מחזקים את מיתוג העסק, משמשים ל ולחשיפת העסק  ולהגדלת מעגל הלקוחות, מגבירים את המכירות ומיצרים תדמית חיובית לעסק. כרטיסי ביקור הם אמצעי קידום ופרסום חשוב ומשמשים מנהלים ונושאי תפקיד ייצוגי בחברות כגון: בעלי החברה, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלים בכירים סוכני החברה ועוד.

כרטיס ביקור בסגנון עיצוב יוקרתי

הקדמה הטכנולוגית אפשרה ליצר כרטיסי ביקור כמעט מכל סוגי חומרי הגלם, בכל גודל וכמות. ניתן להרשים את הלקוחות בכרטיסי ביקור יוקרתיים ומיוחדים העשויים מחומרים שונים. כך למשל, כרטיסי ביקור עשויים פלסטיק פי בי סי בעלי מראה אלגנטי ויוקרתי במיוחד. כרטיסי ביקור פלסטיים בעלי קשיחות איתנה עם רמות גמישות מסוימות. ניתן לעצב כרטיסי ביקור מפלסטיק פי בי סי אונליין או לעצב כרטיסי ביקור פלסטיים בדרך הפרונטלית עם אנשי גרפיקה מקצועיים. היצע כרטיסי ביקור פלסטיים גדול וניתן לבחור תבנית עיצוב גרפית לפי מקצוע, כרטיסי ביקור פי בי סי עם לוגו, כרטיס ביקור פלסטי עם בר-קוד QR משולב, כרטיסי ביקור פי בי סי עם תמונה אישית שלכם וכרטיסי ביקור מפלסטיק בהתאמה אישית. כרטיסי ביקור פי בי סי בעלי איכות גבוהה מאוד ועמידות לאורך זמן.

דרך נוספת להרשים את לקוחותיכם, היא  באמצעות הפקת כרטיסי ביקור ייחודים. הדפסת כרטיסי ביקור על מגנטים היא בהחלט דרך ייחודית ומקורית ליצירת כרטיסי ביקור מיוחדים. היתרון הבולט של כרטיס ביקור מגנטי, הוא כי ניתן לתלותו על כל משטח על בסיס מתכת. הדפסת כרטיסי ביקור על מגנטים, הינה דרך מצוינת לחשיפת העסק שלכם אצל הלקוחות. ניתן להדפיס כרטיסי ביקור מגנטיים בכל גודל, צבע וצורה.

בשנים האחרונות הפקת כרטיסי ביקור עם בר קוד QR הפך להיות פופולרי ושימושי מאי פעם. הדפסת כרטיסי ביקור עם בר קוד QR מאפשרת גישה נוחה ומהירה למקורות מידע שונים וקריאה לפעולה: סריקת בר קוד QR יכולה "לסחוף" את הלקוח לעמוד הנחיתה של מוצר מסוים או שירות חדש, לרישום לניוזלטר, להורדת האפליקציה, לצפייה בסרטון, למענה על הסקר ועוד. שילוב בר קוד קיו-אר בתוך כרטיס הביקור מאוד פשוט ואינו דורש השקעת משאבים רבים. שילוב ברקוד קיו-אר מאפשר חשיפה רחבה יותר של מוצרי ושירותי החברה והעברת מידע עשיר אודות העסק.

הדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים

תהליך עיצוב כרטיס ביקור עלול להיות ארוך ומייגע ועלול להימשך ממספר ימים עד מספר חודשים. עיצוב כרטיס הביקור מתחיל באיתור רעיון ייחודי ומקורי לכרטיס ביקור של החברה, ומסתיים בהדפסה איכותית של כרטיסי ביקור. כדי לקבל כרטיסי ביקור מרשימים ויוקרתיים, כדאי להדפיס אותם על נייר טקסטורה או נייר פנינה מנצנץ (נייר משי). נייר פנינה, הוא סוג נייר יוקרתי, בעל מרקם רך ומאוד נעים למגע המתאים בצורה יוצאת מן הכלל להדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים.