• אהבתם? שתפו!

כמה פעמים יצא לכם לחשוב על רעיון מקורי למתנה עבור מישהו ולגלות שאין לכם פשוט שום רעיון? כנראה שהרבה. אבל אל דאגה, הכנתי עבורכם מאמר שיעזור לכם לבחור מתנות לאנשים שאתם אוהבים. בין אם הורים, ילדים, נכדים, חברים, שכנים ואפילו החם והחמות – תמצאו פה כמה רעיונות טובים ששווה לנסות. אז בואו נעבור לרשימה.

הרעיונות

לוכד חלומות

   – שמעתם פעם על לוכד חלומות? מדובר על מתקן מיוחד בעל מסורת והיסטוריה עתיקה אצל השבטים האינדיאנים שאמור לעזור לאנשים שחולמים חלומות רעים להתגבר על החלומות שלהם. המתקן למעשה מגן עליהם, לוכד את החלומות הרעים ומבריח אותם מהבית. אם אתם מכירים מישהו שיש לו חלומות רעים זו יכולה להיות מתנה נפלאה.

תכשיטי קריסטל

   – תכשיטים מזהב וכסף זה דבר נחמד, אבל אבנים יקרות בעלות ערך הוליסטי יכולות להיות בחירה טובה יותר. על פי המיסטיקה לאבנים שונות יש סגולות ויכולות שונות. אבנים מסוימות עוזרות לבריאות, אחרות עוזרות להצלחה כספית והצלחה בחיים, יש כאלו שמטרתן היא לעזור במציאת אהבה ויש קריסטלים שמטהרים את הבית מאנרגיות שליליות ורוחות רעות. מתנה בצורה של קריסטלים יכולה להיות מאוד מדהימה. תליון, טבעת או כל תכשיט אחר מתאים לאנשים מסוימים ואתם אמורים לשיך את המתנה לאדם המתאים שאתם חושבים שזה יועיל לו והוא יסתובב עם התכשיטים האלו.

קטורת

   – זה שאתם מביאים לאנשים קטורת זה לא אומר שאתם חושבים שיש להם ריח רע בבית, זה פשוט אומר שאתם מאמינים שקטורת עם ריח טוב יכולה להוסיף ואף להשרות אווירה נעימה בבית. אנשים שעברו עכשיו לבית חדש ועושים חנוכת בית יקבלו מתנה כזאת בשמחה כי זו מתנה מקורית ובעלת חשיבות רבה במיוחד במעמד של קניית או שכירת בית חדש. מומלץ.

מוצאי יודאיקה

   – אם אתם מכירים אנשים שאוהבים מוצרי יודאיקה ואף אוספים כאלו הם בטח ישמחו לקבל עוד מתנת יודאיקה מיוחדת לאוסף שלכם. יש מגוון רחב של מוצרי יודאיקה והן נחשבות

מתנות

  מאוד פופולריות בקרוב קהילות דתיות. זו יכולה להיות מתנה טובה לחתן בר מצווה, לחתן וכלה ולאירועים אחרים.

סיכום

אלו כמובן רק מעט מהרעיונות הרבים למתנות נפלאות שאפשר לחשוב עליהן. הבחירה הטובה תהיה כזאת שתבוצע על סמך ההיכרות שלכם עם האדם לו אתם קונים את המתנה. באמצעות הידע שלכם תוכלו לדעת איך להתאים את המתנה לאדם המתאים והוא יעריך אותה יותר. אם אתם מכירים אנשים מקרוב אתם תדעו מה חסר להם בחיים, אילו דברים יוסיפו להם לחיים ולא פחות חשוב מכך – יועילו להם מבחינה נפשית ורוחנית, כי בדרך כלל אלו המתנות הכי טובות. המתנות שדואגות לא רק להנאה של האדם מהמתנה אלא לערך שהוא מקבל פנימה מהן. זוהי מתנה אמיתית שבאה מהלב שלכם אל הלב שלהם. בהצלחה.