• אהבתם? שתפו!

עיצוב בבלונים הפך להיות מטרנד שרק מעטים התוודעו אליו, ליסוד בסיסי בכל אירוע ובמיוחד באירועים כמו בר מצווה. חגיגת בר מצווה מסמלת את המעבר של הנער לבגרות וקבלת עול המצוות. עיצוב בבלונים מאפשר לנו להפוך את מקום האירוע למקום מעניין יותר ומושך יותר מבחינת העיצוב שלו. עיצוב בבלונים תמיד היה גורם לשמחה אצל ילדים ומבוגרים כאחד. האולם כולו מקושט בבלונים צבעוניים שהמראה שלהם בשילוב עם עיצוב האולם יוצר הרגשת שמחה ואושר. על מנת ליצור עיצוב בבלונים צריך בעל מקצוע מיומן שנקרא אמן בלונים. כאשר אתם בוחרים אמן בלונים לטובת עיצוב בבלונים חשוב שתוודאו כי אכן יש לו ידע ויכולת להכיל את הצורך שלכם בכל הנוגע לעיצוב האולם, אחרת האולם יראה ריק מידי או מלא מידי דבר שלא ישרת את המטרה הכללית שהיא עיצוב בבלונים.

בחירת עיצוב בבלונים לאירוע

כפי שציינו עיצוב בבלונים משדרג את האירוע בצורה משמעותית אולם לא כל עיצוב יכול לעשות כן וחייבים לבחור עיצוב בבלונים שיתאים לסך העיצוב של המקום בו אנו עורכים את האירוע. את התכנון חייבים לעשות מבעוד מועד על מנת שההתאמה תהיה מלאה, אולם הרבה לפני התכנון צריך לבחור את אמן הבלונים שאתו תקיימו את האירוע ובכלל זה את עיצוב בבלונים. בחירת אמן בלונים אינה דבר שיש להקל בו ראש ממש כמו שאת הצלם או התקליטן אתם בוחרים בקפידה. ראשית חשוב לקבל המלצות לגבי עיצוב בבלונים, ככל שתקבלו יותר המלצות כך מובטח לכם אירוע יותר מרשים וססגוני. לאחר קבלת המלצות על עיצוב בבלונים חשוב לגשת ולראות במו עיניכם את האמן בזמן אמת, עצם העובדה שתבחנו בזמן אמת את האופן והדרך בה הוא מעצב בבלונים תבטיח לכם אירוע מושלם. לכן תמיד לפני בחירת האטרקציות לאירוע תבדקו עם את נושאה עיצוב הבלונים.

שמירה על יחסי גודל למניעת ריקנות או עומס באולם

נכון שאנחנו רוצים את האירוע היפה ביותר ועם כל האלמנטים שניתן להוסיף אולם חשוב לזכור כי יותר מידי זה לא טוב ועל כן כאשר מתכננים עיצוב בבלונים חשוב להתייחס לגודל האולם כולו, הכוונה היא שלא אחת עיצוב בבלונים מפתה ליצירת אלמנטים מעוצבים גדולים כאשר האולם קטן או ליצור אלמנטים קטנים מידי כאשר האולם גדול. קחו לדוגמה עיצוב בבלונים על שולחנות, אם אלו שולחנות קטנים אגרטל פרחים גדול מידי יהיה גורם מפריע ואף יסתיר את יושבי השולחן לעומת זאת בשולחן גדול עיצוב בבלונים קטן מידי כלל לא יהיה מובחן עלך ידי האורחים. לכן, עיצוב בבלונים חייב להיות מתוכנן היטב וביחד עם אמן הבלונים, חשוב לציין את כמות האורחים, את גודל האולם ואת הדרישה שלכם, אם אמן הבלונים הינו מקצוען הוא ידע לעדכן אתכם לגבי בחירה נכונה של אלמנטים ולעצב אותם בגדלים הנכונים.