• אהבתם? שתפו!

בכל אירוע שאנחנו צריכים להרים כמו בר מצווה או חתונה אנחנו מתחילים בחיפוש אולם, תכנון של התאריך, חושבים על המיקום, חושבים על התקציב. ככל שהאירוע מתקרב אנחנו יותר ויותר יורדים לרזולציות כמו איזה קייטרינג או אוכל יהיו באירוע שלנו ואילו עיצובים יהיו לאולם. עיצוב כמו עיצוב בפרחים או עיצוב בבלונים או שילוב ביניהם ולאחר מכן יורדים עוד יותר לרזולוציות כמו איך יראו ההזמנות והאן נארגן אטרקציות לאורחים וכן הלאה. בשלב של הארגון יש אנשים שרוצים משהו קצת מקורי או מיוחד יותר ולאותם אנשים אני פונה. עיצוב אירועים בבלונים זה הרבה יותר מעיצוב אולם. כשאנו מעצבים את האולם בהמון פרחים ובמחיר מופקע אין ספק כי זה יפה מאוד ומרשים אבל אין זה מתקרב למה שיכול להרים אמן בלונים ולכמה שאותו מעצב בבלונים יכול להרים את המצב רוח של כל האורחים לרמות אחרות.

במה מיוחד עיצוב אירועים בבלונים לעומת עיצובים אחרים?

עיצוב בבלונים יכול לשנות את כל פני האולם לכל דבר שרק תחלמו עליו. נגיד ואתם זוג שמאוד אוהב את משחקי הכס אז יהיה לכם אפשרות לבנות את כס המלכות מבלונים והפוך את כל האולם לתפאורה של הסדרה והכל בעלות סבירה וכחלק מההפקה של הבלונים. אם הייתם רוצים תפאורה אמיתית של הסדרה זה היה בלתי אפשרי מבחינה תקציבית ממוצעת. נגיד ואתם מארגנים אירוע בר מצווה ענק ורוצים להעניק לילד חוויה בלתי נשכחת אז רק באמצעות עיצוב בבלונים תוכלו לארגן את זה. תוכלו להפוך את כל האולם לפנטזיה של הילד ושכל הילדים יגיעו זה יקפיץ להם את ההתרגשות לשמיים. השיא הוא שאפשר לשלב את כל העיצוב עם אמן בלונים שיגיע לרחבה ויפעיל את הילדים עם פעילויות בלונים ועיצוב מיוחד לכל ילד מה מעצים את החוויה של הילדים. זה לא נגמר כאן כמובן, נסו לדמיין בר מעוצב מבלונים, כניסה עם קשתות של בלונים ענקיות, עמודים רומים מפוזרים באולם, שמיים שלמים של בלונים על התיקרה וכן הלאה, הכל מבלונים מיוחדים ואיכותיים שנראים אחרת לגמרה ממה שאתם רגילים אליו, אותם הבלונים של ימי ההולדת בפארק.

מיהו אותו אמן בלונים?

לא מדובר בנפח בלונים אלא באמן של ממש ויש כאלו שאפילו למדו בבית ספר מיוחד, אני ממליץ לבדוק טוב מיהו אותו אדם, איך החברה שלו ואילו אירועים הוא כבר הרים. חפשו חוות דעת שונות ובקשו להגיע לאחד האירועים. כנסו לאתר וראו תמונות והשוו מחירים. בסופו של דבר תבינו לפי חוות הדעת והתמונות כמה שווה אותו אמן והאם הוא מספק את הסחורה. אז שיהיה במזל טוב!
עוד טיפ קטן, אל תחכו לרגע האחרון. עיצוב האירוע לא פחות חשוב מלסגור אולם או מהתפריט שיהיה, זה מרכיב מאוד חשוב עבור האטמוספירה של האירוע ויכול להשלים עבורכם לילה בלתי נשכח.