• אהבתם? שתפו!

קבלת ויזה לארה"ב זה נושא טיפה מסובך, קיימים כמה דברים שחשוב לדעת, עכשיו נסביר על כלל הדברים אשר יועילו לכל אחד להוציא ויזה, ולהעצים את הסיכויים שלכם לקבל ויזה לארה"ב. לסיכום נביא כמה טיפים מיוחדים מבעלי מקצוע בתחום. תהליך חידוש ויזה זה פרוצדורה אשר רוצים לבחון אם אתם תהיו מעוניינים להתגורר בארצות הברית בשביל העסקה לא חוקית או שאכן אתם באים לזמן מוגבל.

תהליך חידוש הויזה לארה"ב

תהליך חידוש הויזה זה פרוצדורה לא פשוטה עם מספר שלבים. השלב הראשון זה בלי ספק למלא טופס בקשה, זה טופס בקשה כללי אשר מאפיין את המידע האישי שלכם וכוונותיכם. לאחר שתשלחו את טופס הds תצטרכו לאסוף הרבה פרטים אשר מחברים בינכם לבין ישראל. כגון דירה, ביזנס, קורסים לימודיים וכו'. זהו דבר מומלץ בתוך התהליך עקב כך שפה אנחנו נשכנע את שגרירות ארהב שאנחנו שואפים לבוא לטיול ולא לשהות שם בצורה לא חוקית. לאחר שאנו נמלא את הטופס עכשיו נצטרך להגיע לפגישה אצל שגיגרות ארהב על מנת שיחליטו האם אנחנו מתאימים ויספקו לנו תשובה על חידוש ויזה לארה"ב, גם כאשר אנו מגיעים אל הפגישה בשגרירות ארה"ב יש דגשים אשר נחוץ לדעת, ומספר הסברים שחיוני לקבל לפניכן.

הכנת המידע

– פרטים בנושא קרבה משפחתית – נערוך בדיקה האם יש לנו דודים בארה"ב, אם אכן כך נציין את הפרטים בבטופס הדי אס.

– לימודים – אם אתם בעת הכשרה הדבר בהחלט מסוגל לעזור מאוד.

– תעסוקה – יעזור בצורה קריטית לספח מכתב על מקום עבודה.

– בני משפחה – במקרה שיש לכם ילדים, הדבר בהחלט אמור להועיל עקב שזה משקף שקיים לכם סיבה להגיע חזרה למדינת ישראל.

– מיזם – במקרה שיש ברשותכם עסק זה בעל יכולת להועיל והדבר משגע !
ראיון – שגרירות ארהב

שלב לאחר שהשלמנו את הכנת המסמכים יגיע שלב הראיון עם שגרירות ארצות הברית. קריטי ומאוד חיובי לקבל טיפים לפגישה לפני שהולכים לשגרירות ארה"ב. הפגישה הוא תמציתי ונמשך פחות או יותר 15 דקות. בעת הראיון ישאלו כל אחד שאלות על מנת לוודא את הטפסים שהגשנו וכמובן להתרשם ולקבל החלטה האם בשגרירות מאמינים שאנחנו באופן אמיתי מגיעים רק לטייל. קריטי להשאיר רושם רציני במבדק על מנת שיאמינו בנו שאנחנו באים אך ורק לבקר ואיננו מעוניינים להתגורר בצורה שלא חוקית בארהב.

מחירים של הנפקת ויזות עבודה לארה"ב

כלל העלויות של התהליך – המחיר של כל התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב הוא פחות או יותר כמה מאות שקלים. הדבר מכיל את הייעוץ, ואת הכסף לשגרירות ארה"ב שהדבר הזה יחסית יקר ומחירו זה כ-160$