• אהבתם? שתפו!

חופשת קרוז מברצלונה

לא מעט משפחות מתלבטות בשאלה, האם לטוס לנופש בסגנון של בטן גב ביעד מסוים בעולם או לקחת קרוז מעיר מסוימת באירופה ולצאת לשייט של מספר ימים. במאמר זה נסביר מדוע משתלם יותר לצאת לחופשה בקרוז מאשר לקחת דיל של טיסה ובית מלון, כפי שלא מעט ישראלים נוהגים לקחת. לפני כן, נציין שאם אנחנו רוצים לצאת לחופשת קרוז, אנחנו יכולים לקחת קרוזים מברצלונה, העיר השנייה בגודלה בספרד, אשר הפכה במהלך שני העשורים האחרונים לאחת הערים האהובות והמתוירות ביותר על הישראלים, ובכלל על תיירים בעולם.

מהעיר ברצלונה יוצאים טיולי הפלגות ליעדים מגוונים ברחבי העולם, ובפרט ליעדים באירופה. הסיבה שמוטב לנו לקחת קרוזים מברצלונה היא, שמדובר ביעד קרוב לישראל, אשר מאפשר לנו ליהנות מטיול שייט שהוא גם איכותי וגם קצר, מה שאומר בהכרח שהעלויות שלו יהיו יותר זולות מאשר טיולי קרוזים ארוכים יותר שיוצאים מיעדים רחוקים הרבה יותר. החבילה של קרוזים מברצלונה, כוללת טיסה ומלון בעיר לפני הקרוז, חדר בספינה עם אפשרות ליהנות ממגוון אפשריות שקיימות על הספינה, חלקן חינם וחלקן בתשלום.

הפלגות מברצלונה מתבצעות, כאמור, אל יעדים שונים בעולם. הדגש הוא אומנם על אירופה, כאן אפשר למצוא הפלגות לצרפת, איטליה, יוון, סקנדינביה ועוד שורה של מדינות שיש להן מוצא אל הים, אך אפשר למצוא גם קרוזים מברצלונה לארצות הברית, לקאריביים וכן ליעדים נוספים ברחבי העולם.

מדוע משתלם יותר לצאת לקרוז

במסגרת קרוז, אנחנו נהנים מחוויה ייחודית, אשר עבור רבים מאיתנו היא חד פעמית, לשהות ב"מלון צף" בדמות ספינה שיש בה את כל הטוב שאנחנו יכולים לחשוב עליו. החל מחדרים מרווחים, מסעדות, בתי קפה, חנויות, קזינו, חדר כושר, ספא ועוד מגוון הפעלות. אנחנו יכולים ליהנות מכל זה במשך כל זמן השהייה שלנו על הספינה. כמו כן, מן הסתם, אנחנו נהנים משבוע או עשרה ימים של הפלגת נופש כאשר מעת לעת הספינה עוצרת במקומות שונים, ערים ונמלים שונים, שם אנחנו יכולים לרדת ולבקר. בנוסף, אנחנו יכולים לפגוש אנשים על הספינה, להתחבר אל אנשים מכל העולם, ולהכיר דברים שאין לנו הזדמנות להכיר במקומות אחרים.

אומנם במקרים רבים, הרבה יותר קל או פשוט להזמין טיסה ומלון במסגרת דיל מסוים, אך זה דבר שאנחנו יכולים לעשות בכל זמן, בכל מקום, כולל בארץ. קרוז מברצלונה זו חוויה שלא בכל מקום ולא בכל זמן אנחנו יכולים ליהנות ממנו. בוודאי אם אנחנו אנשים עובדים או בעלי משפחות, אז אנחנו צריכים לדעת מתי לפנות את הזמן לצורך טיול שכזה.

נקודה אחרונה, קרוזים מברצלונה מספקים לנו הזדמנות לחוות חוויות שבאופן רגיל אנחנו לא יכולים לחוות, בין היתר אנחנו יכולים לשלב בקרוז גם צלילה, ספורט ימי ועוד. דברים שלא תמיד אנחנו יכולים לעשות את זה בארץ, ולא בכל מקום אליו אנחנו יוצאים לנופש, אנחנו יכולים למצוא אותם.